Podnikatelské plány

PODNIKATELSKÝ BUSINESS PLÁN PRO INVESTORA ČI BANKU 

…vám připravíme se všemi hlavními částmi, z nichž každá má své opodstatnění a význam.

"Netvoříme prázdná tvrzení ani romány, podstatná jsou pro nás fakta a výsledky."

Podnikatelský plán vám pomůže v utřídění myšlenek, vytyčení si hlavních cílů vašeho podnikání, zjištění finanční výhodnosti projektu či pro potřeby banky při Vašem STARTupu.

„Podnikatelský plán je písemný dokument, který popisuje všechny podstatné vnější i vnitřní okolnosti související s podnikatelským záměrem. Je to formální shrnutí podnikatelských cílů, důvodů jejich reálnosti a dosažitelnosti a shrnutí jednotlivých kroků vedoucích k dosažení těchto cílů.“

00036zak-obraze-business-plan-nahled-2

Co očekáváte od nového projektu? Jaký bude mít smysl? Kdo je cílovým segmentem? A další klíčové otázky, které pro Vás připravíme na míru tak, abychom pro Vás připravili úspěšný business plán.

A pokud by byla třeba vytvořit či doplnit analýza potřebnosti projektu, i toto umíme zpracovatDocument-page-001 (3)

Proč mít svůj podnikatelský plán?

Podnikatelský plán vám pomůže v utřídění myšlenek, vytyčení si hlavních cílů vašeho podnikání, zjištění finanční výhodnosti projektu. Během sestavování můžete objevit krizová místa projektu. Prostřednictvím finanční části plánu můžete kvalifikovaněji zhodnotit realizovatelnost, konkurenceschopnost či finanční výhodnost podniku.

Pro potenciální partnery – investory, společníky: Pomůže jim tak nahlédnout do vašich záměrů, mohou se rozhodnout, zda se s vašimi plány ztotožní a přistoupí na partnerství, nebo mohou navrhnout své změny plánu a můžete vést další konstruktivní diskuzi o podmínkách přistoupení.

Pro banku při žádosti o úvěr: Nemáte-li za sebou výraznou podnikatelskou historii, pak bude banku zajímat vaše osobní historie a také to, co plánujete. Dobře připravený podnikatelský plán ukáže bance, že víte, co chcete, a umíte si to spočítat. A to se vždycky hodí.

rádi se s Vámi sejdeme a probereme Vaše náměty, myšlenky a vize...

kontaktujte nás 

 

 

Napište nám

Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Komentáře a otázky:
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Working...