Projekty

Národní systém kvality služeb cestovního ruchu v ČR  

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR v rámci Integrovaného operačního programu financovaného ze strukturálních fondů EU, realizuje od počátku roku 2010 projekt s názvem Národní systém kvality služeb cestovního ruchu v ČR.

Projekt je systémovým nástrojem státní politiky cestovního ruchu a jeho hlavním záměrem je přispět ke zvýšení kvality služeb cestovního ruchu v České republice, jejíž úroveň je v ČR dlouhodobě vnímána zejména zahraničními návštěvníky jako nedostatečná. Výsledkem projektu je vznik Českého systému kvality služeb včetně provedení certifikace kvality služeb u vybraných organizací cestovního ruchu a navazujících služeb. Na těchto stránkách www.csks.cz naleznete veškeré informace

logo čsks

Projekt agentury CZECHTOURISM

Rozvoj kvalifikační úrovně a kompetencí pracovníků v cestovním ruchu"

Projekt „Rozvoj kvalifikační úrovně a kompetencí pracovníků v cestovním ruchu“ je realizován prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a financován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Projekt realizuje Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism a je zaměřen na zvýšení kvalifikace a kompetencí pracovníků působících v oblasti cestovního ruchu. Na těchto stránkách http://www.vzdelavani.czechtourism.cz/ naleznete veškeré informace

Napište nám

Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Komentáře a otázky:
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Working...