Motivace

Chcete zvýšit Vaši motivaci?

Pracovní motivaci?

Rozvoj zaměstnanců?

Vnitřní motivaci bychom mohli chápat jako takový motor, který nás ženě, chuť a především smysl. Musíme pochopit smysl a pak to jde samo. I děti ve škole, když pochopí smysl práce, jde jim učení od ruky. Jednodušše bychom o vnitřní motivaci mohli hovořit i takto:

Baví mě v lidech objevovat jejich skryté výkony, motivovat je a nalézt jejich spokojenost, rovnováhu a smysl toho, co chtějí dělat a čemu se věnovat.

Mindset 1            2 covid        Talent mng

Coaching pomáhá k: 

Využíváme psychologického koučování, které klade zvláštní důraz na práci s motivací a napojení na emoce koučovaného. Koučování  vnímáme jako důležitou oblast osobního a pracovního rozvoje, jehož cílem je nejen naplnění klientova výkonnostního potenciálu, ale i zvýšení osobní spokojenosti. 

Životní coaching je vhodný pro jednotlivce, i skupiny - tzv. týmové coachování a zaměřuje se na celkový úspěch a pokrok.

Cíle si však stanovuje vy. Vytvořte si sami vnitřní motivace a najděte svou rovnováhu. Každý z nás má skrytý potenciál, pojďme ho objevit společně.

Napište nám

Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Komentáře a otázky:
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Working...