O firmě SiMyCo

Certifikovaná firma SiMyCo s.r.o. se specializuje na rozvoj kvalifikační úrovně a kompetencí pracovníků v cestovním ruchu. Nabízí konzultace, analýzy, tréninky, vzdělávací programy, coachingy, audity, řešení business developmentu či mystery shopping. Je pro nás příznačná profesionalita, individuální přístup k zákazníkům a velká míra interaktivity. Domluvte si řešení na míru a zlepšete svůj byznys! Naším cílem je VÁM POMOCI S NAPLNĚNÍM VAŠICH CÍLŮ. Jednatelka uvádí: „Je to moje poslání, moje vnitřní motivace, která naplňuje rovněž moje hodnoty.“                                                                            

BEST PRACTISES Z ÚST JEDNATELKY FIRMY, ING. SIMONY MYSLIKOVJANOVÉ, MBA, MBE                              

•propojením mých silných stránek znalostí a dovedností: „CHANGE MANAGEMENT- PSYCHOLOGIE- KOMUNIKACE -MOTIVACE“  jsem schopna nastavit, zavést a udržet WORK-LIFE BALANCE.

•ve své práci jsem inovativní, ráda se podílím na vzniku nových ideí vedoucích k úspěšnému vytváření co nejefektivnějších obchodních výsledků daných subjektů. Můj interaktivní lidský přístup dopomáhá najít ta nejlepší řešení problematiky spolupráce.
 
KAŽDÝ KLIENT JE PRO MĚ JEDINEČNÝ. Zakládám si na individuálním přístupu. Budu vám naslouchat a respektovat Vaše přání a potřeby. Svoji práci beru naprosto vážně.
 
PROBLEMATIKU BUDU ŘEŠIT JINAK. Nejsem běžný lektor a kouč. Nečekejte ode mě frontální přednášku, nedržím se striktně nějaké šablony. Vy jste pro mě důležití, věnuji se tomu, co potřebujete Vy. Jsem inovativní. Hledám nové cesty a způsoby šité na míru Vašim potřebám. Základem je pro mě oboustranná otevřená komunikace.
 
MÝM CÍLEM JE VÁM POMOCI S NAPLNĚNÍM VAŠICH CÍLŮ. Je to moje poslání, moje vnitřní motivace, která naplňuje rovněž moje hodnoty.
 

Mé motto: PER ASPERA AD ASTRA

Mezi naše přednosti patří BOS program „Nebojujte s konkurenty, staňte se na trhu výjimeční a jedineční“.

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby, kde můžete očekávat odborné zpracování námi nabízených služeb.logo

V oblasti hotelnictví se pohybujeme od roku 1996. Postupně jsme tak v různých organizacích získali bohaté zkušenosti, které nyní prakticky aplikujeme a zavádíme ve Vašich subjektech. Námi získané zkušenosti sahají do oblasti maximalizovaní zisků a snižování nákladů v provozu restaurace či hotelu a následných návrhů opatření ke zlepšení kvality poskytovaných služeb završených provedením interního auditu.

Prohlášení o ochraně soukromí - Informační memorandum pro uživatele portálu simyco.

Proč si vybrat nás

Profesionální tým s odbornými znalostmi a zkušenostmi.
Nadšení z naší práce.
Osobní přístup.
Sledujeme stále nové trendy.
Dokážeme analyzovat Vaše rizika a navrhneme Vám řešení na míru.
To, co nabízíme, skutečně ovládáme a rozumíme tomu.

 

Zaujaly Vás naše služby? Neváhejte nás kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Working...