„Prodej správný produkt správnému zákazníkovi ve správný čas za správnou cenu.“

O firmě Simyco

Certifikovaná firma SiMyCo specializující se především na coaching Vašeho subjektu, včetně návrhů ke zlepšení business developmentu dále konzultace, analýzy, tréninky, interní audity. Mezi naše přednosti patří projekt "3P" neustálým systém zlepšování - efektivní nastavení procesů ve Vašem subjektu, za pomoci profesionálního týmu s bohatou praxí.

Neopomínáme však ani na grafické přípravy tomu nezbytných.

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby, kde můžete očekávat odborné zpracování námi nabízených služeb.

V oblasti hotelnictví se pohybujeme od roku 1999. Postupně jsme tak v různých organizacích získali bohaté zkušenosti, které nyní chceme zúročit ve firmě SiMyCo. Námi získané zkušenosti sahají do oblasti maximalizovaní zisků a snižování nákladů v provozu restaurace či hotelu a následných návrhů opatření ke zlepšení kvality poskytovaných služeb završených provedením interního auditu.

A proč si vybrat právě nás?

Profesionální tým s odbornými znalostmi a zkušenostmi.

Nadšení z naší práce.

Osobní přístup.

Sledujeme stále nové trendy.

Dokážeme analyzovat Vaše rizika a navrhneme Vám řešení na míru.

To, co nabízíme, skutečně ovládáme a rozumíme tomu.

 

Ing. Simona Myslikovjanová, MBA, MBE  

jednatelka SiMyCo s.r.o.
Head of Business Department Blue Ocean
External Supervisor&Trainer

certifikovaná profesionální lektorka se státní zkouškou
certifikovaná trenérka paměti 1. stupně
specialistka na business etiketu
mob.: +420 776 565 631
www.simyco.cz

Má kariéra začala před 18ti lety v cestovní kanceláři Fischer, v hotelnictví začala v hotelu STEP v Praze, kde jsem začínala na pozici CongressManagera a později působila jako F&B Manager. V libereckém grandhotelu Zlatý Lev jsem také působila na pozici Rooms Division Manager. Za svůj vrchol kariéry bych označila pozici ředitelky 4* hotelu Břízky v Jablonci nad Nisou. V současnosti působím jako jednatelka firmy SiMyCo s.r.o. 

Studovala jsem na střední hotelové škole, později na Vysoké škole hotelové v Praze obor hotelnictví, gastronomie a cestovní ruch. Před více jak rokem jsem úspěšně zakončila doktoranské studium na Business Institutu v oblasti managementu, organizaci a řízení. V současné době své znalosti rozšiřuji na FF UK – obor Aplikovaná psychologie v praxi.

Získala jsem také několik certifikátů jako např.: „Certifikovaný lektor se státní zkouškou, Certifikovaný trenér paměti I. stupně, Maximalizace příjmů restauračních zařízení, Jak budovat tým, Leadership, Snídaně a polopenze ekonomicky a moderně, Manažer kvality, Interní auditor, Certificate of Attendance – program tourism and hospitality management, Revenue management, barmanský kurz či sommelierský kurz I. a II. stupně a další…“


Ve své práci jsem inovativní, ráda se podílím na vzniku nových idejí vedoucích k úspěšnému vytváření co nejefektivnějších obchodních výsledků Vaší organizace. Můj interaktivní lidský přístup Vám dopomáhá najít to nejlepší řešení dané problematiky naší spolupráce.

Kromě oblasti gastronomie a hotelnictví patří mezi mou oblíbenou specializaci strategické situační analýzy, vč. metody BM. Jsem specialistkou na business etiketu.

Jako lektorka a trenérka mám osobní praktické zkušenosti se vzděláváním managementu či administrativními pracovníky státní správy. Mezi má oblíbená témata patří seberozvoj, a proto se jako certifikovaná trenérka paměti 1. stupně mohu soustředit právě na trénink kognitivních funkcí, který účastníkům ukáže jejich skryté možnosti a naučí je vytvořit si rezervní mozkovou kapacitu.

Mé motto zní: „PER ASPERA AD ASTRA .“

DIPLOMY A CERTIFIKÁTY